+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Nie zapomnij latem angielskiego

Dlaczego ciągłość w nauce języka jest taka ważna?

Podczas wakacji myślimy raczej o tym, gdzie pojechać by odpocząć od zgiełku miasta, zbyt szybkiego tempa życia, nadmiaru obowiązków w pracy… w końcu od tego są wakacje.

Ale czy tydzień spędzony na leżaku przy basenie nie byłby przyjemniejszy gdybyś mógł przy okazji w rajskich warunkach wchłaniać wiedzę z zakresu języka angielskiego?

Nie zapominajmy, iż przerwa w nauce języka obcego skutkuje regresem, który powoduje, iż musimy na nowo uczyć się słów, które już poznaliśmy.

Zabierz nas na wakacje!

Podczas wyjazdu wakacyjnego, czy to w Polsce, czy za granicą, nie trudno o kontakt z ludźmi posługującymi się nie rzadko tylko językiem angielskim. Nie bój się, zagadaj! Może poznasz miłość swojego życia? A może przyjaźń na długie lata. Może to być tylko wakacyjna znajomość.

Nieważne- bez użycia języka ciężko nawiązać kontakt z drugim człowiekiem. Ale co w sytuacji, gdy mówicie trochę po angielsku, ale boicie się go używać ze względu na błędy które popełniacie?

Nic prostszego, ktoś już o tym pomyślał! Terence Clark-Ward. Mieszka w Polsce od 17. lat i doskonale wie jakie błędy popełniamy my Polacy podczas nauki języka angielskiego. Napisana przez niego książka „Żegnajcie błędy, Angielski dla Polaków” omawia stosowane przez nas kalki językowe i precyzyjnie opisuje, jak opanować umiejętność władania właściwymi zwrotami w języku angielskim.

Poświęcając dziennie odrobinę czasu na lekturę, gwarantujemy, iż w niedługim czasie jesteście w stanie pozbyć się całkowicie popełnianych od lat, tych samych błędów.

Do dzieła!

No Comments Yet.

Leave a Comment