+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Kim jesteśmy

4

23
8

 

 

Szukasz szkoły językowej w centrum miasta, która zapewni Ci najwyższy standard nauki, indywidualne podejście, przestrzenne i dobrze wyposażone sale, miłą i profesjonalną obsługę?

Idealnie trafiłeś!

W Queen's School of English specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć językowych na wszelkiego rodzaju kursach o różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz tzw. one-to-one, zarówno dla klientów indywidualnych jak i w firmach. Uczymy głównie języka angielskiego, ale także polskiego dla obcokrajowców, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Do każdego typu kursu dobieramy odpowiednie materiały (podręcznik kursowy, materiały audio i video, autentyczne teksty źródłowe zaczerpnięte z gazet i czasopism, literatury obcojęzycznej, filmy, audycje, piosenki i strony internetowe). Nasza wysoce wykwalifikowana kadra native speakerów oraz polskich lektorów zapewnia najwyższą jakość nauczania.
Od dekady istnienia na rynku staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów stale poszerzając zakres świadczonych usług. Queen's School of English to już nie tylko nauczanie języków, ale także specjalistyczne szkolenia językowe, tłumaczenia i korekty wszelkiego rodzaju tekstów oraz podkładanie głosu.
Queen's School of English została wyróżniona jako Rzetelna Firma.

Dlaczego my

1

Indywidualne podejście do każdego z kursantów

U nas nie jesteś anonimowy! Każdego z Was chcemy poznać osobiście, dowiedzieć się o Waszych celach, oczekiwaniach. To pomaga w budowaniu przyjaznej atmosfery, dostosowaniu zajęć do Waszych potrzeb i osiąganiu najlepszych rezultatów.

2

Królewska jakość nauczania

Dbamy o to, by zarówno native speakerzy jak i polscy lektorzy współpracujący z nami mogli poszczycić się odpowiednimi kwalifikacjami, wykształceniem oraz doświadczeniem niezbędnym w tej pracy.

3

Dobre wyposażenie

Lekcje w Queen's School of English to nie tylko nauka z podręczników, ale też cała masa książek, czasopism, obcojęzycznych materiałów audio i video dostępnych w naszej biblioteczce. Zapewniamy ponadto przestronne, dobrze wyposażone sale szkoleniowe.

Nasza kadra