+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Kursy dwusemestralne

Regularne kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge od października do czerwca, a także kursy semestralne General English.

 

Intensywne kursy wakacyjne

Szkoła języka angielskiego Wrocław oferuje oprócz klasycznych kursów wakacyjnych, Queen’s School of English w okresie letnim prowadzi również intensywne, miesięczne kursy języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w lipcu, sierpniu i wrześniu na poziomach B1, B2 i C1. Oferujemy dwa rodzaje kursów: General English oraz Business English. Wstąp na kurs intensywny angielskiego Wrocław.

1-miesięczny kurs intensywny: 48 godzin (poniedziałek – czwartek 3 x 45 minut)

Zajęcia indywidualne

Na poziomie i o profilu idealnie dopasowanym do Twoich oczekiwań. Materiały dobrane do indywidualnych potrzeb: podręcznik kursowy, materiały audio i video, autentyczne teksty źródłowe zaczerpnięte z gazet i czasopism, literatury obcojęzycznej, filmy, audycje, piosenki i strony internetowe.

Intensywne kursy indywidualne

Speak in a Week to innowacyjne rozwiązanie dla tych, których celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów w możliwie krótkim czasie. To intensywny, indywidualny kurs, opracowany w taki sposób, by nie był zbyt forsujący dla studenta, a jednocześnie maksymalnie wykorzystywał zdolności percepcyjne. Program dostosowany jest do kursantów w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania.

E-learning

E-learning, czyli kurs internetowy, to sześciomiesięczny kurs języka angielskiego, pozwalający uczyć się w każdym miejscu i czasie – wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Cennik