+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Semestralne kursy angielskiego

Queen’s School of English funkcjonuje w systemie akademickim, rozpoczynając swoje zajęcia w październiku, a kończąc w czerwcu, zaraz przed sesją egzaminacyjną Cambridge – instytucji organizującej najbardziej prestiżowe egzaminy z języka angielskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut w poniedziałki/środy bądź wtorki/czwartki. Kurs standardowo trwa 120 godzin. Wszystkie kursy egzaminacyjne w Queen’s School of English prowadzą wykwalifikowani native speakerzy języka angielskiego. Prowadzimy kurs angielskiego biznesowy oraz kurs angielskiego egzaminacyjnego.

 

Dowiedz się więcej o kursach, które prowadzimy!

kurs angielskiego biznesowy Wrocław

 

 Kursy egzaminacyjne:

IELTS General

Poziom: B2

Kurs IELTS jest uznawany przez największe uczelnie, firmy oraz instytucje zawodowe na całym świecie. Jest również warunkiem koniecznym przy emigracji do Australii, Kanady lub Nowej Zelandii. IELTS jest alternatywą dla innego, dużo mniej rozpoznawalnego egzaminu językowego, jakim jest TOEFL. IELTS General to egzamin przeznaczony dla osób chcących pracować za granicą.

IELTS Academic

Poziom: B2/C1

IELTS Academic jest dla tych, którzy marzą o studiach za granicą. Jest warunkiem niezbędnym przy aplikowaniu na niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, a także wiele szkół w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Irlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Chinach, Korei, Hongkongu, Holandii i wielu innych krajach.

BEC Vantage

Poziom: B2

BEC Vantage, czyli Business English Certificate, to egzamin z biznesowego języka angielskiego odpowiadający poziomowi FCE. Certyfikat ten jest wręcz niezbędny dla szukających pracy w środowisku anglojęzycznym.

BEC Higher

Poziom: C1

Certyfikat BEC Higher odpowiada poziomowi egzaminu CAE. BEC staje się ostatnio coraz bardziej rozpoznawalnym certyfikatem podczas rekrutacji pracowników na prestiżowe stanowiska.

CPE

Levels: C1, C2

Największe wyzwanie w języku angielskim. Bądź przygotowany, aby czytać i interpretować skomplikowane teksty, uczyć się wyrafinowanego słownictwa, przejść do gramatyki głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Poznasz również ważne techniki egzaminacyjne. CPE to język angielski na najwyższym poziomie.

FCE

Poziom: B2

First Certificate in English to najpopularniejszy w Polsce egzamin organizowany przez Cambridge. Rozpoznawalny jest przez praktycznie wszystkie instytucje, zarówno w naszym kraju jak i za granicą.

CAE

Poziom: C1

Certyfikat CAE poświadcza znajomość języka w stopniu wystarczającym, aby studiować na uczelni wyższej z angielskim językiem wykładowym lub też pracować w środowisku anglojęzycznym. Cieszy się uznaniem uczelni i pracodawców na całym świecie.

Angielski biznesowy:

City Slicker

Poziomy: A2-C1

Dynamiczny kurs Business English dla ludzi, którzy mogą na zajęcia uczęszczać raz w tygodniu. Kurs pozwala na zdobycie umiejętności biznesowych takich jak wykonywanie połączeń, spotkania, prezentacje oraz pisanie wiadomości email, kurs dostosowany jest również do indywidualnych potrzeb uczestników. City Slicker jest popularny wśród osób pracujących dla: korporacji, banków, logistyki, produkcji, I.T, handlu detalicznego, a także prawników, lekarzy, menedżerów i właścicieli małych firm.

Angielski ogólny:

Poziomy: A2-C1

Zaprojektowany, aby systematycznie podnosić umiejętności: słuchania, czytania, pisania i mówienia za pomocą technik komunikacyjnych w przyjemnym, przyjaznym środowisku.

Cennik