+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Kursy Dwusemestralne

Kurs angielskiego biznesowy Wrocław

Queen’s School of English funkcjonuje w systemie akademickim, rozpoczynając swoje zajęcia w październiku, a kończąc w czerwcu, zaraz przed sesją egzaminacyjną Cambridge – instytucji organizującej najbardziej prestiżowe egzaminy z języka angielskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut w poniedziałki/środy bądź wtorki/czwartki. Kurs standardowo trwa 120 godzin. Wszystkie kursy egzaminacyjne w Queen's School of English prowadzą wykwalifikowani native speakerzy języka angielskiego. Prowadzimy kurs angielskiego biznesowy Wrocław oraz kurs angielskiego egzaminacyjny Wrocław.

Już w październiku rusza nowy semestr zajęć. Wciąż jeszcze możesz się zapisać!

Dowiedz się więcej o kursach, które prowadzimy!

kurs angielskiego biznesowy Wrocław

Practical Business English

Poziomy: B1, B2

PBE to autorski kurs przygotowany przez native speakerów Queen's School of English, na którym uczymy jak zachowywać się na spotkaniach biznesowych, jak rozmawiać z klientem anglojęzycznym, prowadzić rozmowy telefoniczne i korespondencję mailową, a także dajemy praktyczne wskazówki, jak komunikować się w podróży i życiu codziennym, oraz serwujemy niezbędną dawkę wiedzy z zakresu gramatyki. Kurs prowadzony jest na czterech poziomach zaawansowania, a omawiane zagadnienia zawsze dopasowywane są do poziomu.

 

FCE

Poziom: B2

First Certificate in English to najpopularniejszy w Polsce egzamin organizowany przez Cambridge. Rozpoznawalny jest przez praktycznie wszystkie instytucje, zarówno w naszym kraju jak i za granicą.

 

CAE

Poziom: C1

Certyfikat CAE poświadcza znajomość języka w stopniu wystarczającym, aby studiować na uczelni wyższej z angielskim językiem wykładowym lub też pracować w środowisku anglojęzycznym. Cieszy się uznaniem uczelni i pracodawców na całym świecie. Również prowadzimy kurs CPE.

 

IELTS General

Poziom: B2

Kurs IELTS jest uznawany przez największe uczelnie, firmy oraz instytucje zawodowe na świecie. Jest również warunkiem koniecznym przy emigracji do Australii, Kanady lub Nowej Zelandii. IELTS jest alternatywą dla innego, dużo mniej rozpoznawalnego egzaminu językowego, jakim jest TOEFL. IELTS General to egzamin przeznaczony dla osób chcących pracować za granicą.

 

IELTS Academic

Poziom: B2/C1

IELTS Academic jest dla tych, którzy marzą o studiach za granicą. Jest warunkiem niezbędnym przy aplikowaniu na niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, a także wiele szkół w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Irlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Chinach, Korei, Hongkongu, Holandii i wielu innych krajach.

 

BEC Vantage

Poziom: B2

BEC Vantage, czyli Business English Certificate, to egzamin z biznesowego języka angielskiego odpowiadający poziomowi FCE. Certyfikat ten jest wręcz niezbędny dla szukających pracy w środowisku anglojęzycznym.

 

BEC Higher

Poziom: C1

Certyfikat BEC Higher odpowiada poziomowi egzaminu CAE. BEC staje się ostatnio coraz bardziej rozpoznawalnym certyfikatem podczas rekrutacji pracowników na prestiżowe stanowiska.

Cennik