+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Kursy intensywne

Kurs intensywny angielskiego Wrocław

Queen's School of English prowadzi trzy rodzaje intensywnych kursów indywidualnych. Duża różnorodność sprawia, że każdy zainteresowany taką formą nauki z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dowiedz się więcej o Level Up! Intensive, Speak in a Week i Business Buster!

Level Up! Intensive

Businessman

60 godzin lekcyjnych od poniedziałku do piątku. Dwóch nauczycieli, program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdrowe napoje i przekąski, codzienny lunch, certyfikat ukończenia kursu oraz wiele innych dodatków. Przeskocz o poziom wyżej w zaledwie jeden tydzień!

Speak in a Week

woman

Tydzień indywidualnej nauki nastawionej na pozbycie się blokady w mówieniu po angielsku. 30 godzin lekcyjnych, dwóch nauczycieli, tok kursu i poziom dopasowany do wymagań kursanta. To innowacyjne rozwiązanie dla tych, których celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów w mozliwie krótkim czasie, jednak bez przeforsowania się.

Business Buster

business-people-3

Jeden weekend i 24 godziny lekcyjne nauki to więcej przydatnej wiedzy niż cały kurs. Naucz się tego, co rzeczywiście będzie Ci potrzebne w pracy w środowisku anglojęzycznym – nie tylko słów i zwrotów, ale przede wszystkim umiejętności biznesowych.