+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Poziom: B2 (Upper-Intermediate)

International English Language Training System to test sprawdzający umiejętności językowe, stosowany do oceny poziomu znajomości języka angielskiego osób przyjmowanych na studia lub do pracy, a także jako ocena postępów w toku nauki. Stworzony został przez trzy instytucje: British Council, University of Cambridge ESOL Examinations oraz IDP Australia.

IELTS jest uznawany przez największe uczelnie, firmy oraz instytucje zawodowe na świecie oraz niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, a także wiele szkół w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Irlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Chinach, Korei, Hongkongu, Holandii i wielu innych krajach. IELTS jest również warunkiem koniecznym przy emigracji do Australii, Kanady lub Nowej Zelandii. IELTS jest alternatywą dla innego, dużo mniej rozpoznawalnego egzaminu językowego, jakim jest TOEFL.

IELTS General to egzamin przeznaczony dla osób chcących pracować za granicą. Nasi native speakerzy z powodzeniem przygotowują kursantów do egzaminu IELTS!

Cennik

Więcej informacji

ZAJĘCIA TYLKO I WYŁĄCZNIE Z NATIVE SPEAKERAMI

KAMERALNE GRUPY DO 6 OSÓB

120 GODZIN LEKCYJNYCH W KURSIE

SEMESTR I: PAŹDZIERNIK – STYCZEŃ

SEMESTR II: LUTY – CZERWIEC

CENA: 2 198 ZŁ

PŁATNOŚĆ W DWÓCH RATACH: 2 x 1099 ZŁ