+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

       I can sing in English. Śpiewaj i poznaj kluczowe słowa po angielsku – takie oto hasło przewodnie promuje nowa książka Terence Clark-Warda wydana w             marcu br. Jest ona skarbnicą ćwiczeń interakcyjnych, dzięki którym można uczyć języka angielskiego malutkie dzieci, które chłoną język jak gąbka i są w               stanie nauczyć się go szybciej i z większa łatwością niż osoba dorosła.

 

      Dla kogo ta książka?

 

      Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2–5 lat, a szczególnie dla rodzica, babci i dziadka, którzy nie znają języka angielskiego, jak również

dla nauczycieli. Przystępny sposób w jaki została skonstruowana pozwala na wspólną naukę i zabawę . Dzieci uczą się kluczowych angielskich słówek przy pomocy piosenek. Pakiet (książka + CD) został przygotowany tak, aby dziecko podczas zabawy uczyło się języka angielskiego. Dla każdej z piosenek opracowano praktyczne wskazówki jak najlepiej wykorzystać zebrany materiał.

Metody aktywizujące w książce, takie jak piosenka czy ruch wspierają proces zapamiętywania, przedłużają koncentrację i uprzyjemniają naukę. Korzystanie

z I can sing in English to nie tyle nauka, ile zabawa szybko przynosząca efekty. To także gwarancja, że małe dziecko będzie chętnie uczyło się języka angielskiego.

Wszystkie piosenki zostały nagrane przez profesjonalnych muzyków. Piosenki są śpiewane

w różnych stylach muzycznych takich jak: reggae, blues, calypso i country. Melodie łatwo wpadają w ucho, a słowa są łatwe do zapamiętania.

W chwili, której zaczniesz czerpać przyjemność z muzyki, Twoje dziecko dołączy do Ciebie

i zabawy. Autorem książki jest Terence Clark-Ward ojciec dwójki dzieci, które stały się inspiracją

do napisania książki. Terry jest Anglikiem mieszkającym w Polsce od 10 lat, gdzie prowadzi szkołę językową we Wrocławiu (www.queensenglish.pl) i ma duże doświadczenie w uczeniu Polaków (małych i dużych) języka angielskiego. Autor bestselleru "Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków"