+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Kursy intensywne

Speak in a Week, Level Up, czy Business Buster?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, zaprojektowaliśmy aż trzy warianty intensywnych kursów indywidualnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, zaprojektowaliśmy trzy warianty intensywnych kursów indywidualnych. Dzięki temu zróżnicowaniu, są one dostępne dla każdego i na wszystkich poziomach zaawansowania. To innowacyjne rozwiązanie dla tych, których celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów w możliwie krótkim czasie.

womanSpeak in a Week

To intensywny, indywidualny kurs, opracowany w taki sposób, by nie był zbyt forsujący dla studenta, a jednocześnie maksymalnie wykorzystywał zdolności percepcyjne. W kursie zawiera się 30 godzin lekcyjnych od poniedziałku do piątku.

 

 

BusinessmanLevel Up! Intensive

Level Up! Intensive™  to 60 godzin lekcyjnych indywidualnej nauki nastawionej na maksymalny progres skompresowane w pięć dni. Kluczem do sukcesu jest tutaj pełen kontakt z językiem, również w codziennych sytuacjach. Taki tryb nauki pozwala zacząć myśleć w danym języku, co jest celem nadrzędnym kursu.

 

 

01Business Buster

To przede wszystkim oszczędność czasu – w jeden weekend zdobędziesz więcej przydatnych informacji niż na standardowym, rocznym kursie biznesowym. Business Buster skupia się bowiem na tym, co faktycznie potrzebne jest w pracy w środowisku anglojęzycznym. Kurs to nie tylko słownictwo i zwroty, ale przede wszystkim opanowanie umiejętności biznesowych.

No Comments Yet.

Leave a Comment