+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

Dziesięciolecie Queen’s School of English

Przygodę z nauczaniem języków obcych pod szyldem Queen’s School of English rozpoczęliśmy dokładnie dziesięć lat temu – we wrześniu 2003 roku. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie robiliśmy niczego w tym kierunku!

4croppedsmallW 1998 roku Terence Clark Ward, Brytyjczyk pochodzący z Londynu, po raz pierwszy, przy okazji współpracy z Ministerstwem Edukacji, odwiedził Polskę. Wizyta ta, mimo że tak krótka, rozbudziła w nim silne emocje, nie dające o sobie zapomnieć nawet po powrocie do ojczystego kraju. Niewiele później więc Terence zdecydował się przeprowadzić tutaj, założyć tu rodzinę, kontynuować  to, czym od zawsze chciał się zajmować – a więc nauczanie innych, a w końcu założyć własną szkołę językową.

DSC02493Na trzecim piętrze budynku NOT przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 13 dokładaliśmy wszelkich starań, by mimo niewielkich sal zajęciowych i trudności z dostaniem się na miejsce, nasi kursanci byli usatysfakcjonowani. Sam fakt, że co roku wracali do nas szlifując język na coraz to wyższych poziomach, potwierdza, że się nam to udało. Postawiliśmy przede wszystkim na jakość – każdy native speaker i polski lektor zatrudniany w Queen’s School of English jest przez nas dokładnie sprawdzany. Chcemy zapewnić naszym kursantom najwyższą jakość nauczania, gwarantując doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli.

DSC04245Przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy i teraz nie tylko uczymy języka angielskiego. Mamy w ofercie także język niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i czeski; wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia i korekty tekstów; zapewniamy konsultacje językowe, kursy internetowe i za granicą, usługę podkładania brytyjskiego i amerykańskiego głosu. Terence, dyrektor szkoły, napisał książkę, która stała się bestsellerem wydawnictwa Poltext – “Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków”, a teraz pracuje nad kolejną pozycją, tym razem śpiewnikiem dla dzieci. Jednak nauka to nie wszystko, z czym chcemy być kojarzeni! Uwielbiamy organizować eventy, na których nasi kursanci mają okazję bliżej się poznać i poćwiczyć język w rzeczywistej sytuacji. Do niedawna regularnie prowadziliśmy comiesięczny PubQuiz, gdzie w wesołej atmosferze można było wygrać atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów i poznać interesujących ludzi z całego świata. Okres wakacji wygonił wszystkich z zamkniętych pomieszczeń na zewnątrz, ale mamy nadzieję, ze od jesieni powrócimy!

8Przez minione dziesięć lat staliśmy się szkoła nowoczesną, profesjonalną, i cały czas się rozwijającą. Przenieśliśmy swoją siedzibę o kilkaset metrów i mieścimy się teraz w biurowcu przy ulicy Kościuszki 14. Dziesięć lat istnienia na rynku to dla nas sygnał, że usługi jakie oferujemy cały czas są pożądane. Dlatego właśnie nie zamierzamy poprzestawać na tym, co robimy, ale planujemy wciąż poszerzać naszą działalność, by spełniać potrzeby naszych kursantów. Wierzymy, że kolejne dziesięciolecie będzie dla nas oznaczało dalszy postęp, a dla Was więcej możliwości. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy naszych usług!