+48 71 7981414 +48 577 691 414

 

News

Referencje

Kurs e-learningowy to świetna perspektywa dla osób, które nie mają wiele czasu. Genialna opcja, żeby wspomóc swoje kursy. Sama przyznaję, że jasne, poukładane i świetnie wytłumaczone treści nie raz przydały mi się na zajęciach. Forma nieco inna niż tradycyjna pomaga łatwiej skojarzyć słówka i zapamiętać. W dodatku wszystko jest dostępna 24/7, co daje nieograniczone możliwości ! Zdecydowanie polecam !
Ewelina W. ,kurs e-learningowy
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wzięcie udziału w intensywnym kursie Speak in a Week, organizowanym przez Queen's School of English.  Jestem bardzo zadowolona  z efektów jakie dał mi kurs. Za jedną z największych zalet kursu, uważam przełamanie bariery w mówieniu. Co więcej, wszystko odbywało się w przyjemnej atmosferze. Nauczyciele dzięki swojej pozytywnej energii i motywacji sprawili, że z radością uczę się angielskiego. Dobra inwestycja – polecam.   
Marta Kaim - Speak in a Week
Miałem ostatnio przyjemność wziąć udział w intensywnym kursie Speak in a Week, zorganizowanym przez Queen's School of English i jestem bardzo zadowolony z poziomu jego realizacji oraz rezultatów jakie przyniósł. Całość odbywa się niesamowicie przyjemnej atmosferze, czuć tutaj troskę o klienta, a co najważniejsze nauczyciele są bardzo przyjaźni i otwarci. Uważam to za jedną z największych zalet tego kursu, gdyż nawet nieśmiałe osoby, bojące się mówić po angielsku powinny otworzyć się tutaj na rozmowę. Bardzo mocno polecam szkołę Queen's School of English wszystkim zainteresowanym w podniesieniu umiejętności i swobody rozmowy po angielsku.  
Jakub Kondela - Speak in a Weak
Pracuję jako ROV (Remotely Operated Vehicle) Supervisor na statku. Język angielski w moim zawodzie jest niezbędny. Musiałem bardzo szybko poprawić swój poziom angielskiego. Polecam native speakers wrocław. Opcja nauki 'Speak in a Week' okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki tej możliwości uzyskałem poziom B1 w krótkim czasie i przede wszystkim stałem się komunikatywny w pracy. Na pewno tu wrócę aby doskonalić mój angielski! Pozdrawiam    
Marcin Koprianiuk, 'Speak in a Week'
Rekomendujemy firmę Queen’s School of English jako partnera oferującego wysoką jakość świadczonych usług dla wszystkich poszukujących szkoły językowej.
UPM RAFLATAC
Z całą odpowiedzialnością możemy zarekomendować Firmę Queen’s School of English wszystkim zainteresowanym doskonaleniem kwalifikacji językowych pracowników.
BOMBARDIER TRANSPORTATION
Firma Queen’s School of English podchodzi do swoich obowiązków rzetelnie. Jakość oferowanych usług jest bardzo wysoka, a stopień dostosowania ich do wymagań klienta wart zaznaczenia. Z przyjemnością polecamy współpracę z tą firmą.
WABCO POLSKA
Those who know nothing of foreign languages know nothing of their own. ‒Johann Wolfgang von Goethe